Výlet 7.A v Trenčíne

vložené 01. 07. 2024 o 15:38

Pred záverom roka si aj 7.A spolu s ďalšími požičanými žiakmi urobila výlet do Trenčína.

Ráno sme mali objednanú Laser arénu, kde sa žiaci rozdelili do tímov a hrali proti sebe 4 hry. Každá hra bola zvlášť vyhodnotená a mala víťaza.

Potom sme sa presunuli na Ostrov v Trenčíne a obliekli si záchranné vesty. Kapitán a plavčíčka nás naučili, ako držať veslo a ako pádlovať. Nastúpili sme na dračiu loď a veslovali po Váhu. Zažili sme aj obrovského kapra Joža, ktorý kýval loďou zboka nabok, zdravili sme oproti idúcu výletnú loď a kričali pod mostami. Niektorí uverili, že sa naša loď neprevráti, ale iní sa trochu aj báli.

Dobrovoľníci sa popri rozchode v meste dozvedeli niečo o Rimanoch v detskej pátracej hre. Prešli si zastaveniami po námestí, mestských uličkách i pri farskom kostole a skončili pri nápise na skale v hoteli Elizabeth.

Nechýbala samozrejme zmrzlina a pizza.

Jesenné prázdniny 2024
začínajú sa 29. októbra